Добова оренда квартир в Суми

21 пропозицій

Суми, Харьковская 22/1
Топ

1 комн. квартира

Суми, Харьковская 22/1

230 Ярослав Сербин
Суми, пр. Шевченко 19
Топ

1 комн. квартира

Суми, пр. Шевченко 19

280 Ярослав Сербин
Суми, Холодногорская 37

1 комн. квартира

Суми, Холодногорская 37

209 Анна Скупская
Суми, Перекопская 17

1 комн. квартира

Суми, Перекопская 17

300 Вадим Максименко
Суми, Сумско Киевских дивизий 38

2-кімнат. дім

Суми, Сумско Киевских дивизий 38

300 Надежда Иванова

Суми
Суми - історичне місто з великим потенціалом. У Сумській області добрерозвинений зелений туризм. Любителі активного відпочинку можуть отримати цілийзаряд вражень від сходження на байдарках , велотуризму , лижних спусків. Самемісто не великий , але з цікавою історією. У Сумах є куди сходити і щоподивитися.
Сумська область не є популярним туристичним об\'єктом , а тому задоволення ще непотрапили під комерційну вплив . Свобода вибору пересування без необхідностіслідувати сценарієм турфірм.
Крім того ділове життя в місті
Каталог сайту
allflat.com.ua. включає  щодобовіі погодинні квартири в центрі  Сум і наоколиці міста. Ви можете зняти квартиру у вигідному для вас місці за реальноюціною. Комфортабельні квартири на будь-який гаманець розташовані у магазинів ів легкій доступності транспорту. Це дешевше і зручніше , ніж готель . Відмінніремонти , сучасні меблі та техніка. До ваших послуг невеликі квартири - студіодля одного – чи для двох , а також  4- х кімнатні, дворівневі і квартири для студентів -заочників на кілька спальних місць.
Ціни на квартири щодобово в Сумах невисокі, а тому ви зможете знятиреспектабельне житло за дуже невеликі гроші. У місті безліч красивих будинків ,які колись були зведені багатими поміщиками. Більшість будівель були знищенірадянськими революціонерами або у воєнний період .
Розвиток міста Суми почалося незадовго до революції . З\'явилися вишукані паркита сади , архітектурні враження чекають вас на кожній вулиці . Зробити містоукраїнським центром ділового життя прагнули брати Харитоненка. Вони багато чогозробили для Сум : рафінадний цукровий завод , машинобудівні майстерні , шикарнібудівлі шкіл і гімназій , костел для приїжджих вчених з Польщі та Німеччини.Кожен камінчик досі нагадує про колишню велич Сум. На місці де шукали нафту ,коштує тепер Альтанка . Біла альтанка стала символом міста , а от нафта так іне знайшли.
Сучасні Суми вже не схожі на колишній місто . Це стрімко розвивається центр зпрекрасними ресторанами , магазинами , новобудами , які сусідять з історичнимибудівлями часів Харитоненка. щодобові  квартирив районі парку , серед ефектною архітектури користуються попитом середтуристів. Приміром , готелів в центрі не так вже й багато , зате квартири щодобовопропонують вигідніші умови проживання.
У Сумах є безліч унікальних явищ . Наприклад , єдина в світі православна церквазі статуями . Зазвичай крім ікон і розписів православні храми не використовуютьдекор , а Собор на Сотні прикрашений статуями апостолів. Практично коженстаровинний будинок може похвалитися неабиякою історією і знаменитими вдореволюційний час прізвищами.
Всі квартири , представлені в каталозі
allflat.com.ua., мають докладні описи . Реальні фотографії ,карти розташування та відгуки допоможуть вам зробити правильний вибір. Знятиквартиру погодинно для особистих цілей можна прямо зараз . Ця послугазатребувана , а рівень цін при цьому залишається доступним.
Сервіс
   allflat.com.ua. співпрацює згосподарями квартир щодобово або агентами . Квартири щодобово - найкращаальтернатива готелям. Крім поліпшеної комфортабельності , послуга орендиобходиться дешевше готелю . Зняти квартиру щодобово без посередників безпереплат можна через Інтернет . Сервіс прозорий і зрозумілий. Поруч розташованіресторанчики , але вигідніше багатьом купити продукти на місцевому ринку або всупермаркеті і приготувати їжу самостійно. Кухні добових квартир обладнанісучасною побутовою технікою , мають посуд і затишний балкончик , де можнавипити ранкову каву на самоті або в приємній компанії.
Знайдіть свою квартиру щодобово в Сумах і проведіть поїздку з додатковимкомфортом!